PROGRAM MINUTOWY III ETAPU
12.04.2014
( przy zakładanej przeciętnej 42 km/gdz )
km od startu |
Miejscowość |
Godzina przejazdu |
0.0 |
Kalisz - Start Honorowy Główny Rynek |
15.00 |
1.2 |
Kalisz skrzyżowanie Warszawska - Łódzka |
15.04 |
2.2 |
Kalisz Start oskrzyżow. - skrzyż. Warszawska - Dębowa |
15.07 |
0.0 |
Start ostry |
15.10 |
2.4 |
Pólko – remiza OSP |
15.13 |
4.4 |
Skarszew – skrzyżowanie do Zdun |
15.16 |
9.8 |
Kamień – początek wsi |
15.24 |
13.7 |
Morawin – na rondzie w prawo do Koźminka |
15.29 |
21.7 |
Tymianek – w lewo na drogę wojewódzką 471 |
15.41 |
26.7 |
Lisków – skrzyżowanie do Zakrzyna |
15.48 |
30.4 |
Nadzież – w lewo z drogi wojewódz. 471 do Strzałkowa |
15.53 |
37.0 |
Przespolew Kościelny – skrzyżowanie przy kościele |
16.03 |
45.3 |
Ceków Kolonia – w lewo w drogę woj.470 – I premia |
16.15 |
59.8 |
Morawin – w prawo na rondzie do Żelazkowa |
16.36 |
65.7 |
Żelazków – w prawo, Urząd Gminy |
16.44 |
67.9 |
Goliszew – w prawo przy kościele |
16.47 |
74.3 |
Petryki na skrzyżowaniu do Stawiszyna |
16.56 |
77.8 |
Kolonia Zbiersk – w prawo do Mycielina |
17.01 |
83.7 |
Mycielin – w lewo do Dzierzbina |
17.10 |
88.6 |
Dzierzbin na skrzyżowaniu do Zbierska |
17.17 |
92.1 |
Gadów na skrzyżowaniu do Kolonii Gadów |
17.22 |
94.7 |
Wróblina na skrzyżowaniu |
17.25 |
99.7 |
Tuliszków – skręt w lewo w Poznańską – II premia |
17.33 |
103.8 |
Nowy Świat – na skrzyżowaniu do Zgody |
17.38 |
109.1 |
Rychwał - skręt w prawo w Konińską - III premia |
17.46 |
115.2 |
Główiew – skrzyżowanie do Święcia |
17.55 |
120.3 |
Wiadukt nad autostradą |
18.02 |
123.6 |
Konin - pod wiaduktem na drodze krajowej 2 |
18.07 |
128.3 |
Konin - na Rondzie Miast Partnerskich |
18.13 |
128.6 |
ul.Kleczewska – premia dodatkowa |
18.14 |
135.1 |
Władzimirów |
18.23 |
141.5 |
Kazimierz Biskupi - I przejazd linii mety (tablica 3) |
18.32 |
143.6 |
II przejazd linii mety (tablica 2) |
18.35 |
145.8 |
III przejazd linii mety (tablica 1) |
18.38 |
148.0 |
Kazimierz Biskupi - Meta etapu |
18.41 |